כאשר אנו מדברים על נתב שיחות עסקי אנחנו למעשה מדברים על שירות של מענה קולי אוטומטי הפועל באופן אוטומטי כאשר מחייגים למספר של בית העסק המקושר אל הנתב.

האזינו למאמר על נתב שיחות עסקי

הכוונה היא שיש אפשרות לקשר בין נתב השיחות לבין מספר הטלפון המרכזי של בית העסק או שמא למספר טלפון אחר שאתם קובעים. באמצעות שימוש בנתב שיחות ניתן לחסוך כוח עבודה אנושי באופן משמעותי, סכומים כספיים גדולים שבית העסק היה מוציא על תשלום לנציגי שירות כדי שינתבו את השיחות של לקוחות בית העסק באופן ידני וכל זה תוך שיפור משמעותי בשירות הלקוחות של בית העסק.

מה זה נתב שיחות עסקי וכמה עולה לעשות אותו

כיצד פועל נתב שיחות עסקי?

המענה של נתב שיחות עסקי מתחיל לפעול ברגע שמתבצעת שיחה למספר הטלפון של בית העסק.

הנתב מציג ללקוח שהתקשר הודעת פתיחה מסוימת הכוללת מספר אופציות שונות לניתוב שיחת הטלפון. הלקוח צריך לבחור את האופציות התואמות את הצרכים שלו ובכך הוא עתיד להגיע לנציגי השירות המתאימים איתם הוא מעוניין לדבר וכל זאת מבלי לדבר עם נציגי שירות לפני כן אשר עשויים לבזבז לו זמן יקר ולעצבן אותו. כמו כן גם הזמן החשוב של עובדי בית העסק אינו מתבזבז על שיחות טלפון שאינן רלוונטיות להם.

מהם היתרונות של נתב שיחות עסקי?

נתבי שיחות עסקיים הפכו להיות פופולריים בכל רחבי העולם בשל היתרונות הרבים והמגוונים שמביא השימוש בהם. ריכזנו עבורכם מידע בנוגע לחלק מן היתרונות הבולטים ביותר של נתבי שיחות עסקיים.

  • אין שיחות מפוספסות – כל שיחה שלא נענית על ידי נתב שיחות עסקי מופנית לתא הקולי לצורך השארת הודעה, בנוסף לכך אתם מקבלים תזכורת במייל על השיחה שלא נענתה.
  • שירות לקוחות איכותי – בזכות השימוש בנתב שיחות עסקי לקוחות בית העסק נהנים משירות לקוחות מקצועי ואיכותי. לקוחות העסק מקבלים מענה מקצועי לאורך כל שעות היום.
  • אתם שולטים בזמנים – אתם בתור בעלי העסק אלו הקובעים את שעות הפעילות של נתב השיחות, כאשר לקוחות ינסו להתקשר לנתב מחוץ לשעות הפעילות שלו המענה הקולי יסביר להם בצורה מקצועית ונעימה כי לא ניתן לקיים שיחה כעת מאחר ובית העסק אינו פעיל.

מה כולל נתב שיחות עסקי?

מרבית נתבי השיחות העסקיים כוללים בתוכם את מרכיבי השירות הבאים:

  • מענה קולי מקצועי 24/7 – נתב שיחות עסקי יפעיל עבור בית העסק שלכם מענה קולי מקצועי גם כאשר בית העסק אינו פעיל.
  • ניתוב שיחות של לקוחות – במידה ואתם עסוקים ואינכם יכולים לענות כעת יש לכם אפשרות לנתב את השיחה לאחד מן העובדים שלכם.
  • תא קולי למייל שלכם – במקרים בהם שיחה של לקוח אינה נענית, הלקוח מועבר למענה תא קולי מקצועי, כל ההודעות הקוליות שהלקוחות משאירים מועברות באופן ישיר למייל שלכם.
  • מעקב מלא אחר שיחות – כל השיחות המתקיימות במספר הטלפון אשר שייך לנתב העסקי רשומות במערכת ולכם יש את האפשרות לגשת אליהן בכל רגע שרק תרצו – אחרי שתקבלו גישה למערכת אתם תוכלו לבדוק אילו לקוחות התקשרו לעסק, מי הלקוחות להם עניתם, מי הלקוחות שהשאירו הודעה קולית ומי הלקוחות שניתקו טרם הגיעו לשיחה עם נציג שירות.
  • שליטה מלאה בשיחות – אתם יכולים לקבוע בכל רגע נתון לאן תרצו להפנות את השיחות שנכנסות לבית העסק.

נתב שיחות עסקי – השפעה חיובית על מיתוג העסק

כל בעל עסק רוצה שבית העסק שלו ייתפס בתור בית עסק חזק, מוביל ומקצועי. לקוחות בית העסק יודעים "להרגיש" בתי עסק ובאמצעות שיחה עם המענה של בית העסק שלכם הם יכולים להבין האם בית העסק שלכם הוא קטן או שמא מדובר בבית עסק גדול.

ברוב המקרים כאשר עונה מזכירה לשיחות טלפון של לקוחות ומעבירה אותן לנציגים המתאימים, התחושה שהלקוח מקבל היא שמדובר בבית עסק קטן. לעומת זאת ,כאשר לקוח מחייג לבית העסק ומקבל מענה מקצועי מנתב שיחות עסקי התחושה שהוא מקבל היא שמדובר בבית עסק גדול ומקצועי שכעת מטפל בפנייה שלו. באופן הזה הלקוחות שלכם יתפסו את בית העסק שלכם בתור חברה גדולה ומקצועית המשרתת כמות גדולה של לקוחות.

נתב שיחות עסקי – אמצעי נהדר למעקב

נתבי שיחות עסקיים הם הרבה יותר מרק מערכות חכמות הפועלות לצורך ניתוב שיחות ליעד המתאים להן. באמצעות שימוש בנתב שיחות עסקי אתם יכולים לקבל רישום מלא ומקיף של כל השיחות הנכנסות לעסק, דיווחים על לקוחות שניתקו את השיחה בשלב כזה או אחר במהלך השיחה ועוד. כמו כן באמצעות נתב שיחות עסקי ניתן להקליט שיחות נכנסות ולערוך אינטגרציה עם מערכות שונות נוספות על ידי שימוש ב-API ונתונים שונים נוספים אשר נוגעים לשיחות, לצורה בה מתנהגים לקוחות העסק במהלך שיחה עם המענה האוטומטי של הנתב העסקי ולשירות הלקוחות שהעובדים שלכם מספקים.

מה העלות החודשית של נתב שיחות עסקי?

העלות החודשית של נתב שיחות עסקי משתנה בין חברה לחברה, כמו כן העלות תלויה גם בהיקף השירות המבוקש ובמספר הנתבים בהם בית העסק מעוניין להשתמש. העלות החודשית הממוצעת של נתב שיחות עסקי נעה בין 80 שקלים ל- 140 שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)
דילוג לתוכן